ČASTÉ OTÁZKY

Pokud jste úplnou náhodou nenašli všechny odpovědi na vaše otázky v sekci O nás, pak jsme pro vás připravili ještě dalších deset odpovědí na ty nejčastější dotazy, které nám kladete. Když nenaleznete odpověď na Vaši otázku ani zde, pak se nám můžete samozřejmě přímo ozvat osobně a my vám ochotně odpovíme. A kdyby vás případně napadla ještě nějaká další otázka, která by na této stránce měla ještě být, dejte nám vědět!

Jak postupovat, když mám zájem o doučování?

Stačí vyplnit a odeslat náš poptávkový formulář. Nezapomeňte prosím zadat předmět, o který máte zájem, a pobočku, na kterou chcete docházet.

Kde nás najdete?

Naše současné pobočky najdete v PrazeBrněOstravě a Olomouci, ale i v dalších městech. Nacházejí se vždy v centru města, kde jsou pro žáky připraveny klidné a pohodlné učebny. Více detailů o našich pobočkách naleznete v sekci kontakty. V sekci fotogalerie se můžete podívat, jak to u nás vypadá.

Jaké jsou naše služby?

O tom, co přesně nabízíme, si můžete přečíst v sekci balíčky.

Jaká je naše cena?

Cena závisí na délce doučování a intenzitě docházky. S každým klientem jednáme individuálně a na základě jeho potřeb vypracujeme konkrétní cenovou nabídku a plán doučování. Chcete-li se dozvědět více informací, kontaktujte nás na pobočce v PrazeBrněOstravě a Olomouci, ale i v dalších městech.

Jakou formou doučování probíhá?

Každý žák dostane lektora, který se mu bude věnovat individuálně po celou dobu lekce. Lektora vždy vybíráme na míru dle potřeb žáka. O probírané látce jsou rodiče pravidelně informováni prostřednictvím elektronické žákovské knížky. Více se o doučování dozvíte v sekci balíčky.

Jaké předměty vyučujeme?

Spektrum doučovaných předmětů je široké, přesto jsou mezi nimi jasní favorité – čeština, matematika, angličtina či fyzika, patří k nejžádanějším. Všechny předměty lze také přizpůsobit jako přípravu na přijímací zkoušky nebo maturity. Více informací o jednotlivých předmětech najdete v sekci doučování a cizí jazyky.

Jak zjistíme úroveň vědomostí žáka?

Ještě před začátkem doučování má každý žák možnost absolvovat vstupní test, který nám pomůže zhodnotit jeho vědomosti. Podle výsledků testu následně navrhneme vhodnou formu a intenzitu výuky a doporučíme jeden z balíčků.

Jaká je úroveň našich vyučujících?

Škola Populo si na kvalitních lektorech zakládá. Od počátku nás kontaktovalo více než tisíc lektorů, ovšem aktivní spolupráci jsme navázali jen s desetinou z nich. Naši lektoři jsou studenti či absolventi vysokých škol, kteří jsou odborníky v předmětu, který vyučují.

Co když zapomenu na hodinu?

V první řadě k tomu, aby k podobným věcem nedocházelo, zasíláme den předem na mobil žáka nebo rodiče informativní SMS. Pokud by se Vám stalo, že na hodinu zapomenete a nedáte nám vědět ani druhý den do 8:30 ráno, hodina propadá.

Jak se ujistím, že mé dítě dorazilo na doučování v pořádku?

Pro rodiče mladších žáků nabízíme službu informativní SMS, která je zaslána rodiči po příchodu žáka na doučování.

Co dělat, když musím zrušit lekci?

Pokud víte, že na naplánovanou hodinu Vaše dítě nedorazí, dejte nám o tom vědět ideálně do 24 hodin před začátkem doučování. Při akutních zdravotních komplikacích vám lekci omluvíme do 8:30 dne, kdy má výuka proběhnout. V opačném případě lekce propadá.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

10 + 10 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA