AKCE PRO NOVÉ STUDENTY

Jako první jsme možnost zarezervovat si doučování nabídli našim stálým klientů. Stále nám však zůstává 15 % kapacit, které můžeme v tuto chvíli nabídnout Vám, kteří o doučování právě přemýšlíte.

V právě končícím školním roce jsme již na podzim téměř naplnili kapacity učeben i lektorů a časové možnosti pro nové zájemce o výuku tak byly omezené. Jelikož v následujícím školním roce neplánujeme navyšovat kapacitu učeben, lze očekávat, že naše učebny budou plné už v říjnu tohoto roku. Aktuálně máme přihlášeno značné množství žáků z právě dobíhajícího roku na následující školní období a momentálně je naše kapacita naplněna již ze 75 %.

Pro představu, ve stávajícím školním roce 2018/2019 u nás zahájilo výuku 2 349 nových studentů. Na pobočkách je v průměru 30 míst pro individuální výuku. Vytíženost učeben je navíc velice nerovnoměrná.

Časy mezi 8:00–13:00 jsou pro studenty plnící školních docházku většinou nereálné, a tak je využívají především dospělí, kteří se učí jazyk nebo se u nás připravují na dodatečnou maturitu. V tyto časy máme učebny volné po celý rok a vždy se pro Vás najde místo.

 

Doba mezi 13:00–18:00 je nejoblíbenější pro doučování, proto se plní již během prázdnin. Pár týdnů po začátku školního roku bývají učebny téměř naplněny. Kdo si chce zajistit doučování v tyto hodiny, musí se přihlásit ještě během prázdnin.

 

Večerní hodiny mezi 18:00–20:00 se stávají stále oblíbenější, nejsou však přijatelné pro všechny, především pak pro menší žáčky.
Proto nečekejte na začátek školního roku a doučování objednávejte již během prázdnin!
CO ZÍSKÁTE, POKUD SI DOUČOVÁNÍ ZAŘÍDÍTE PRÁVĚ TEĎ?
  • Garance oblíbených časů pro doučování.
  • Volné místo na celý školní rok.
  • Velký výběr lektorů.
  • Podpora a motivace od celého týmu.
  • Studijní plán na celé doučovací období.
  • Systematická příprava na přijímací i maturitní zkoušky.
  • Intenzivní příprava na prázdninové reparáty.
  • Vstupní test zdarma, který odhalí nedokonalosti a pomůže nám nastavit studijní plán.
VE ŠKOLE POPULO PRO VÁS ZAJISTÍME:

●  Doučování na školní rok 

Naše balíčky pro běžné doučování Vám garantují místo, lektora a čas doučování na celé první pololetí nebo na celý školní rok. Výhodou dlouhodobého balíčku je větší počet lekcí, s jejichž pomocí si můžete zintenzivnit výuku před důležitými testy ve škole. Spousta rodičů svým dětem rezervovala doučování na navazující školní rok, proto neváhejte a přidejte se k nim ještě během prázdnin.

 

●  Příprava na přijímací zkoušky 

Přijímací zkoušky patří k nejobtížnějším, které dítě na základní škole okusí. Mnozí se často ptají, kdy je vhodné s přípravou na zkoušky začít. Ideální je to hned od začátku 9. ročníku! V únoru je mnohdy pozdě na to zpytovat svědomí a přát si, kéž byste s přípravou začali už v září.

Někteří však začali už v 8. třídě a rezervovali si doučování na další školní rok. Naše přijímačkové balíčky jsou tak skvělou příležitostí zajistit si přípravu na dubnové zkoušky s předstihem. A nejen to – díky včasnému zakoupení budete mít možnost  určit si časy výuky, naplánovat dvouhodinové lekce a nechat se připravovat od Vámi vyzkoušených lektorů.

 

●  Příprava na maturitní zkoušku

Začít se připravovat na maturitní zkoušky chce pořádnou dávku vůle. Pokud si však zakoupíte balíček na maturitní přípravu už během prázdnin, naši lektoři se s vámi do přípravy pustí hned od září. Vy tak budete mít spoustu času připravit se na slohové práce v polovině dubna, zároveň pilovat znalosti na didaktické testy na začátku května a po celou dobu se také chystat na ústní zkoušky, na které dojde řada ke konci května. Mnoho maturantů už v lednu zjistilo, že za dva měsíce to prostě nestihnou. Nepřidávejte se k nim. 🙂

 

●  Jazykové kurzy 

Na jazykové kurzy se během prázdnin pomýšlí většinou jako na rychlovýuky toho, co můžeme využít na dovolené. I během prázdnin je však dobré přemýšlet, kdy začít zdokonalovat své jazykové schopnosti, které potřebujete pro zaměstnání. Naopak děti si během prázdnin mohou zopakovat vše, co se dosud naučily, nebo se připravit na následující školní rok, pokud je například čeká nový cizí jazyk.

 

●  Prázdninové doučování 

Prázdniny a doučování se spolu moc nekamarádí. Nicméně, pokud Vaše dítě na konci sprna čeká reparát, nedá se nic dělat. A čím dřív se začne, tím menší dřina to v poslední týdny bude. Prázdninové týdny jsou také skvělou příležitostí pro kondiční opakování, aneb co se během prázdnin dožene, výrazně uleví během prvních zářijových týdnů.

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

11 + 7 =

PRAHA
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA