DOUČOVÁNÍ PŘES SKYPE

Škola Populo se nebrání použití moderních technologií při výuce. Proto nabízíme doučování i pomocí programu Skype, který zpřístupní výuku i těm zájemcům, pro které by bylo osobní docházení do naší školy příliš komplikované.

Doučování přes internet je snadné a mohou jej využít nejen lidé ze všech koutů České republiky, ale i ti, co se nacházejí v zahraničí. Pomocí dnes běžného technického vybavení s Vámi mohou naši lektoři hovořit tak, jako by seděli hned vedle Vás!

JAK DOUČOVÁNÍ PROBÍHÁ?

V dohodnutý čas se s Vámi spojí lektor pomocí videohovoru. V závislosti na zvoleném předmětu doučování použije webkameru namířenou na sebe (vhodné například při konverzacích v angličtině, němčině či ruštině), nebo kameru snímající psací plochu (výuka matematiky, chemie, fyziky a mnoha dalších předmětů). Stejný typ kamery bude použit i u Vašeho počítače. Žák tak může sledovat graficky doprovázený výklad lektora a lektor může okamžitě kontrolovat činnost žáka.

KDE SEŽENU WEBKAMERU PRO SNÍMÁNÍ PSACÍ PLOCHY?

Kameru Vám na dobu doučování zapůjčíme domů. Kromě vlastního počítače s připojením k internetu tak nepotřebujete žádné jiné speciální vybavení.

KDY MOHU S DOUČOVÁNÍM ZAČÍT?

Doučování můžeme zajistit během několika málo dní, ve zvlášť naléhavých případech dokonce v řádu hodin. Každému zájemci se snažíme přizpůsobit dle jeho individuálních potřeb.

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT K DOUČOVÁNÍ?

Přihlášení je snadné. Můžete nám zavolat, napsat e-mail nebo využít náš poptávkový formulář na konci stránky, kde do poznámky uvedete Doučování na dálku a my se vám obratem ozveme.

VÝHODY DOUČOVÁNÍ PŘES INTERNET

doučování přes Skype je dostupné kdekoliv v ČR i v zahraničí

časová flexibilita (zejména místa a času doučování)

vyučování v pohodlí vašeho domova nebo kanceláře

individuální přístup

úspora času a peněz za cestování na pobočku

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

6 + 3 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 777 050 205