REFERENCE

Mnoho spokojených rodičů i žáků nám často píší krátká poděkování o tom, jak byli s naší školou spokojeni. Ptáte se, zdali je naše metoda plně funkční? Níže naleznete celou spoustu referencí, které slouží jako informace, ale i inspirace těm, kteří by se chtěli v naší škole třeba doučovat.
Zároveň vyzýváme ty, kteří byli s našimi službami spokojeni, ale i ty, co by nám rádi dali nějaký návrh na zlepšení, aby se klidně ozvali. Váš komentář rádi uveřejníme a pokud budete chtít, tak i s Vaším plným jménem. Napište nám ještě dnes!

V rámci výuky japonského jazyka jsem hledal instituci, která mi je schopna nabídnout maximální variabilitu termínů za akceptovatelnou cenu. Našel jsem tak Školu Populo, která mi vyšla vstříc jak při hledání optimálního času výuky, tak i přijatelné finanční podmínky. Komunikace s institucí vždy byla rychlá, vystupování pracovníků zajišťujících konkrétního vyučujícího bylo příjemné a korektní.

Lektor Petr Kabelka je výborný učitel, který mě dokáže provést spletitou cestou japonské gramatiky za pomocí přirovnání k problematice českého jazyka tak, že mohu ukládat nové informace z cizího jazyka do struktury jazyka mateřského. Díky tomu se mi nové informace lépe pamatují i vybavují v konkrétních případech. Místy těžké a nezáživné učivo Petr odlehčuje příklady z praxe, ale i japonských reálií, které efektivně doplňují výklad. V případě, že nerozumím cvičení, mě vždy trpělivě navede za pomocí znalostí, které ovládám. Díky jeho rozhledu v dané problematice je možné se zeptat na jakoukoliv otázku z oblasti Japonska, ale i na fungování jazyka jako systému. Lektora Petra bych doporučil všem zájemcům o japonštinu i český jazyk jak z řad začátečníků, tak i pokročilých.

Jiří Kameník

Chtěla bych vám strašně moc poděkovat, jak jste mě skvěle připravili na podzimní maturitu, hlavně za úžasné lektorky (slečna Kabešová a Urbanová). Díky nim jsem uspěla v didaktických testech jak v češtině, tak i v angličtině (u obou dvou jsem měla okolo 60 %). Takže mockrát vám děkuju. 🙂 Je neuvěřitelné, kolik se toho dá za dva měsíce stihnout! Děkuju!

Navrátilová Kamila

Děkujeme Vám za efektivní přípravu našeho syna Tomáše k přijímacím zkouškám na víceleté gymnázium z 5. třídy ZŠ. Díky přípravě z češtiny a matematiky se na gymnázium úspěšně dostal. Rovněž děkujeme za doučování dcery Moniky z matematiky. Za dobu doučování si výrazně zlepšila prospěch z tohoto předmětu. Oceňujeme velmi Vaši vysoce profesionální práci a přístup.

manželé Horákovi

Organizace a úroveň doučování je na dobré úrovni, výsledkem je přijetí syna na osmileté gymnázium. Děkuji.

Lucie Ľubušká

Syn Dominik k Vám docházel na přípravu na reparát z fyziky a chemie. Oba dva reparáty složil úspěšně a postupuje do dalšího ročníku. Chtěla bych Vám poděkovat, bez Vaší výuky by to nedokázal. Hledali jsme s manželem kvalitní doučování a spokojení jsme byli až s Vámi. Ještě jednou děkuji. Určitě budu doporučovat Vaše služby i dalším.

Kamila Sýkorová

Dne 23. 5. 2017 jsem úspěšně dokončil maturitu. Zkouška s angličtiny byla velmi jednoduchá (Means of Transport). Byl jsem i pochválen za výborný projev, za což musím hlavně poděkovat mojí lektorce Lucii Sehnálkové, která mě na zkoušku pilně připravovala.

David Dostál

Děkujeme za kvalitní přípravu panu Ochmanovi, který synovi zpříjemnil matematiku. 🙂

Alena Kasíková‎

Radostně oznamujeme, že náš syn byl přijat na obě střední školy. Za přípravu k přijímacím zkouškám z matematiky děkujeme celé olomoucké pobočce Školy Populo, především lektorce Věrce Hájkové. Díky za její individuální přístup a motivaci syna. Jsme velice rádi, že jsme využili vašich služeb. Pozitivní reference rádi předáme dál. Hodně úspěchů v další práci přejí Šulákovi

manželé Šulákovi

Děkuji celému týmu za vstřícný přístup, ale především lektorkám, p. Galdové a p. Hostašové za přípravu dcery k přijímacím zkouškám, které pak úspěšně zvládla. Spolupráce s Vámi byla příjemná a přínosná.

Petra Kolibová

Do Školy Populo chodím již druhým rokem a jsem spokojen. V osmé třídě mne dokázali připravit na jakoukoliv písemnou práci a rychle a jednoduše mi vysvětlili učivo. Jelikož jsem tento rok dělal přijímací zkoušky, musel mne někdo připravit.
Matematiku mě doučoval skvělý lektor Nikola a později i lektorka Věrka, která mi ukázala, že nic není nemožné, a vysvětlila mi prakticky a jednoduše matematiku a geometrii od 6. do 9. ročníku základní školy. Také mi ukázala časté chyby žáků v CERMATU, abych se jim mohl později vyhnout. S touto úžasnou lektorkou jsem dotáhl pololetí 9. ročníku na jedničku.
Na český jazyk mne připravila úžasná lektorka Sára. Ta mi ukázala, že český jazyk není nudná věc a dá se lehko naučit. Příprava na přijímací zkoušky pak byla opravdovou hračkou.
Když to tak shrnu, Škola Populo mne na přijímací zkoušky dokázala připravit lépe, než kdybych se na ně připravoval sám.

René Šafář

Musím říct, že jak na český jazyk, tak na matematiku, ze které jsem se tady doučovala, jsem dostala dvě úžasné lektorky, které mi velmi pomohly. Hodně mě toho doučily, a myslím, že bez nich bych se na gymnázium možná nedostala. Celkově byly velmi přátelské, trpělivé a snažily se dělat, co bylo v jejich silách. Kdybych ještě někdy potřebovala z něčeho doučit, určitě bych znovu volila Školu Populo.

Martina Sovišová

Moc děkujeme celému kolektivu Školy Populo za přípravu syna na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium. Nejvíce však Věrce Hájkové a Míše Prášilové. Vašek uspěl na obou školách kam se hlásil. Byl patnáctý a dvanáctý. Školu Populo všem doporučujeme a ještě jednou děkujeme.

Marcela Chumchalová

Děkuji olomoucké pobočce Školy Populo za skvělou organizaci v přípravě mé dcery na přijímací zkoušky z ČJ na osmileté gymnázium. Vyzdvihuji zejména její profesionalitu, preciznost, přátelskou atmosféru, individuální přístup a výběr úžasné lektorky Kateřiny Kabešové. Na přípravu u Vás se děti opravdu těší.

Romana Szotkowská

Velké poděkování celému týmu Školy Populo. Syn byl s doučováním na přijímací zkoušky velmi spokojen. Školu Populo můžeme všem doporučit. 🙂

Evgenia Staržecová

Rádi bychom poděkovali celému týmu Popula Olomouc za perfektně odvedenou práci. Velké díky lektorům za přípravu syna na víceleté gymnázium – Vítek zvládl přijímačky na obě školy (Hejčín i Slovan). Budeme se těšit i do budoucna. A doporučujeme úplně všem!

Lucie Žaroská

Ráda bych Vám pár řádky poděkovala za Vaši skvělou práci. Jsem moc ráda, že jsem mohla přípravu dcery na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium zčásti přenechat týmu školy Populo. Především oceňuji milý přístup, příjemné prostředí a v neposlední řadě dobrou přípravu. Dcera se naučila pracovat s testy, získala návyk opravdu pravidelné přípravy a hlavně ji to bavilo! Jistě, hlavní je vždy odhodlání dítěte, že opravdu chce samo. Také domácí příprava je potřebná, ale pro nás velký kus práce pomohla vykonat Vaše škola.

Moc za to děkujeme!

Milada Absolonová

Mohu doporučit všem, kteří mají děti, jež je potřeba připravit na přijímačky. Za tak krátkou dobu to byl výborný výsledek. V příjemném prostředí s příjemnými lidmi a za krátkou dobu se dítě naučilo to, co ve škole trvá roky.

Taťána Kučerová

Tereza byla přijata na gymnázium Čajkovského. Díky Škole Populo byla výborně připravena na přijímací zkoušky lektorkou Věrkou Hájkovou, kterou si Tereza velice chválí. Děkujeme.

manželé Antlovi

Ráda bych tímto poděkovala celému týmu Školy Populo za péči, vedení, vzdělávání, doučování a přípravu Karolínky na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Naše společná snaha přinesla ovoce a Karolínka byla ke studiu přijata, moc si to přála a Vy jste ji pomohli přání splnit. Díky patří zejména úžasným lektorkám sl. Veronice Hájkové, která dokázala z matematiky udělat srozumitelnou zábavnou vědu, které není třeba se bát a je v ní možné najít příjemné logické vazby a dobrat se správného výsledku! Dále děkujeme sl. Kateřině Kabešové, její výuka češtiny pro Karolínku znamenala získání sebejistoty v mateřském jazyce, kterou využije i v budoucnu.

Vřele budu Vaši školu dále doporučovat, protože jste flexibilní, disponujete příjemným a domácím prostředím a profesionálním přístupem. Také přijímací zkoušky na zkoušku Karolínka využila a zjistila, co je třeba ještě dopilovat.

Vaše příprava i doučování ji pomohly i v běžném školním životě, kde se řadí mezi nejlepší žáky a jedničky jsou její i moje odměna.

Doporučuji všem rodičům i dětem, kteří tápou, nerozumí, co po nich ve škole chtějí, popř. potřebují procvičit probranou látku, aby neváhali a využili Vašich služeb! Děti získají nejen znalosti, ale i potřebné sebevědomí a rodiče klidný spánek jednoduchou a příjemnou cestou, bez stresu a v pohodě.

Přeji Vašemu celému týmu hodně profesních i osobních úspěchů a rádi se k Vám budeme vracet!

Renata Lamačová

Školu Populo mohu doporučit všem, kteří zjistí, že jejich dítě má problém v nějakém předmětu. Dcera díky doučování z matematiky uspěla na přijímacích zkouškách a je přijata na SŠ.

Romana Chlebovcová

Doučování ušetří spoustu energie a času nejen dětem, ale i rodičům. Děkujeme za skvělou pomoc při přípravě syna na přijímací zkoušky na střední školu. Přijímačky zvládl skvěle i díky Vám.

manželé Baklíkovi

Dne 3. 5. 2017 byla moje dcera Petra přijata jak na gymnázium Elgartova, tak na gymnázium Křenová. Jsem přesvědčena, že se na tyto školy dostala hlavně díky vaší škole. Velké poděkování patří Vám všem, především lektorkám Ladě a Evě. Jste všichni ve Škole Populo milí, ochotní a moc fajn.

Iva Němčanská

Děkuji za perfektní doučovaní pro syna. Všem doporučuji, profesionální přístup a skvělá paní lektorka.

Vratislav Jelšík

Věrka je skvělá! Denis dostal jedničku z pololetní písemky z matematiky, děkujeme moc Věruško!!!

Veronika Koudelná

Ve Škole Populo působím jako lektor přes půl roku. Jsem spokojen hlavně se servisem pro lektory a žáky, především s tvorbou rozvrhu a s výukovými prostory. Populo zároveň poskytuje i výukové materiály a možnost flexibilně měnit rozvrh po shodě žáka s lektorem.

lektor Martin Ochman

Již nějakou dobu jsem se poohlížela po možnostech, jak se zdokonalit v angličtině. Jelikož jsem z vesnice a do nejbližšího města to mám půl hodiny autobusem, měla jsem velmi omezené možnosti. Škola Populo a její doučování na dálku se ukázalo jako skvělá volba. Lektorka Alena mi pomohla s mým největším problémem – rozmluvila jsem se s ní. Všem můžu jedině doporučit.

Magda Králová, studentka

S radostí Vám chceme oznámit, že naše dcera Aneta úspěšně vykonala přijímací zkoušky a od 1. 9. 2016 nastupuje na Gymnázium Olomouc – Hejčín. Na Vašem doučování se jí moc líbilo a v případě nutnosti se bude ráda vracet.

Moc děkujeme. Jste super. Rádi Vás všem doporučíme.

manželé Losovi

Ve Škole Populo působím jako lektor zatím necelé 2 měsíce, avšak již po této době mohu s jistotou říci, že s podobně uzpůsobeným místem pro doučování jsem se doposud nesetkal. Ze strany vedení jde vidět obrovská snaha o vytvoření přátelského a poklidného prostředí, kam žáci nebudou chodit se stresem a obavami z neúspěchu, ale zároveň budou motivováni k důkladnějšímu studiu a lepším výsledkům. A toto se podle mě ve Škole Populo skutečně daří. Pro výuku je určena především učebna s několika pracovními místy oddělenými knihovnami, v nichž můžeme najít nejrůznější literaturu jak pro inspiraci při studiu, tak pro zkrácení dlouhé chvíle při čekání na smluvenou lekci. K dispozici je kromě psacích potřeb, sešitů a tematických učebních pomůcek také občerstvení, takže žákovi ani lektorovi při výuce absolutně nic neschází. Za celkově výbornou spolupráci a komunikaci vděčíme velmi ochotnému a vstřícnému personálu, díky němuž máme vždy se žákem zajištěný vhodný termín výuky a dokonce před samotnou lekcí dostaneme upomínkovou SMS.

lektor Petr Smrčka

NEZÁVAZNÝ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše první lekce může začít už zítra! Proto nic neodkládejte a zapište se ještě dnes! Obratem se vám ozveme.

12 + 12 =

PRAHA

BRNO

OLOMOUC

OSTRAVA

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 777 050 205