Výtvarná výchova

Doučování výtvarné výchovy na základní škole

Hlavní náplní výtvarné výchovy na základní škole je rozvíjení citových a smyslových schopností, vnímání, imaginace a fantazie. Žák by měl být schopen kritického estetického vnímání a myšlení, které bude dále během svého studia využívat i v dalších předmětech. Upevnění si těchto dovedností je pro osobnost žáka velmi důležité a naši zkušení lektoři budou Vašemu dítěti na této cestě těmi nejlepšími průvodci.

 

Příprava na přijímací zkoušky

Pokud se žák rozhodne po základní škole pro studium oboru vyžadujícího talentové zkoušky z výtvarné výchovy, bude po něm vyžadována samostatná a soustředěná práce, při které si bude schopen rozvrhnout a využít daný formát, správně zachytit proporce. Bude umět správně pracovat s výtvarnými prostředky a barevným vyjádřením. Pro utvrzení schopností Vašeho dítěte jsou tu pro Vás naši zkušení lektoři, kteří zajistí jeho bezproblémové přijetí na Vámi vybranou střední školu.

 

Doučování výtvarné výchovy na střední škole a příprava k maturitě

Pro výtvarnou výchovu na středních školách je charakteristické, že nabízí nejen racionální, ale i umělecké osvojení si světa kolem nás. Výtvarná výchova je v kontrastu s ostatními vyučovanými předměty, již dávno není cílem splnit úkol nebo nakreslit obrázek. Studenti by měli pochopit, že výtvarné umění i studentská výtvarná tvorba je formou komunikace, která je dobře uplatnitelná i v budoucím životě. Naši lektoři pomůžou Vašemu dítěti s bezproblémovým zvládnutím tohoto důležitého, ačkoli mnohdy podceňovaného, předmětu.

 

Co můžeme nabídnout

  • výuku výtvarné výchovy pro žáky základních škol hravou formou
  • osvojení si kritického a estetického myšlení
  • procvičování problematických částí učiva
  • výuku vedenou zkušenými lektory
  • zázemí klidných učeben v centru Prahy, Brna a Olomouce
  • doučování k přijímacím zkouškám na střední školu
do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz