✔ Příprava na reparát

 

Přijde-li školák domů s nedostatečnou na vysvědčení, je už pozdě na domluvy, křik a sliby. Mnohem důležitější je zajistit, aby se taková situace již neopakovala. Často postačí málo, aby se špatné známky proměnily v dobré.

Ve Škole Populo rádi pomůžeme každému žákovi, který na konci prázdnin bude muset obhájit své znalosti z určitého předmětu. Důkladná příprava na reparát je v tomto případě na místě, neboť vidina opakování ročníku jistě není pro nikoho lákavá. Při prázdninové přípravě se rádi přizpůsobíme konkrétním požadavkům každého žáka a vytvoříme pro něj individuální studijní program, s kterým získá ty nejlepší předpoklady pro složení reparátu. Zkušení lektoři rychle odhalí všechny problémy a začnou s žákem intenzivně pracovat na jejich odstranění.

Nejčastěji řešíme reparát z českého jazyka, reparát z matematiky, reparát z angličtiny a reparát z němčiny. Zároveň jsme ale schopni zajistit výuku všech ostatních předmětů dle vašich požadavků.

Z našich zkušeností víme, že včasná příprava výrazně zvyšuje úspěšnost žáků při preparátech. Kontaktujte nás proto co nejdříve, ať můžeme ihned začít pracovat na nápravě.

 

Co můžeme nabídnout

  • Individuální přípravu na reparát dle vašich požadavků
  • Výuku vedenou zkušenými lektory
  • Doučování je možné v dopoledních i odpoledních hodinách
  • Zázemí klidných učeben v centru Prahy, Brna a Olomouce
do konce pololetí
zbývá
0
4
7
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz