Přírodověda a biologie

Doučování přírodovědy na základní škole

Na prvouku navazuje přírodověda, která názorným způsobem uvádí žáky do celku živé a neživé přírody a slouží jako obecný úvod k pozdějším předmětům, jako je fyzika, přírodopis a chemie, které se již věnují konkrétním tématům z přírodovědné oblasti. Pro pozdější bezproblémové zvládnutí složitějších předmětů na 2. stupni je velmi důležité, aby Vaše děti tyto základy ovládaly. Pokud tomu tak není, naší zkušení lektoři jsou připraveni jim ve zvládnutí dané problematiky pomoci, což jim zajistí bezproblémový průchod studiem.

 

Doučování biologie na střední škole a příprava k maturitě

Od přírodovědy a přírodopisu na základní škole přecházíme k biologii, kde se k základním znalostem o zvířatech, rostlinách a lidech přidávají nové poznatky o problematice lidského těla a buňky, o základech genetiky, antropologie a o všech živých organismech obecně. Studium je již obtížnější a klade na studenty vyšší nároky. Cítí-li student, že učivu přestává rozumět, je nejvyšší čas na zjednání nápravy. Ve Škole Populo dokážeme rychle vyřešit aktuální problém a nabídneme zároveň dlouhodobé podpůrné doučování, které zajistí bezproblémové absolvování předmětu.

 

Příprava na vysokou školu

Zkoušky na VŠ ověřují znalosti z biologie ve stejném nebo větším rozsahu výuky na gymnáziích a středních školách. Mezi okruhy, které se na příjímacích zkouškách objevují, patří úlohy z oblasti obecné biologie, biologie člověka, botaniky, zoologie, genetiky a ekologie. Úspěch vyžaduje připravenost, a přesně proto je tu pro Vás škola Populo, jejíž zkušení lektoři zajistí komplexní a kvalitní přípravu, aby Vás u přijímacích zkoušek nic nepřekvapilo.

 

Co můžeme nabídnout

  • doučování přírodovědy pro žáky základních škol hravou formou
  • procvičování problematických částí učiva
  • dlouhodobé doučování i jednorázové lekce
  • výuku vedenou zkušenými lektory
  • zázemí učeben v centru Prahy, Brna a Olomouce
  • doučování k přijímacím zkouškám na střední školu
  • doučování k přijímacím zkouškám na vysokou školu
do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz