Informatika

Doučování informatiky na základní škole

V dnešní době najdeme počítač snad v každé rodině. Cílem informatiky na základní škole je dětem představit jeho hlavní hardwarové části, základní druhy softwaru a jak takový počítač vůbec funguje. S výpočetní technikou se většina dětí bude setkávat celý život, je tedy více než vhodné zvládnout základy práce s ní již v tomto raném věku. Pokud má Vaše dítě jakékoli nesrovnalosti či nedostatky při práci s počítačem, jsou tu pro Vás naši zkušení lektoři, kteří mu pomohou se zvládnutím základů jeho ovládání.

 

Přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy

Pokud se student rozhodne pro studium technického oboru, nezřídka kdy je součástí přijímacích zkoušek i zkouška z informatiky. Pokud si není student jistý, nebo cítí, že má s prací na počítači jisté problémy, pak rádi nastoupí naši lektoři, aby mu s přípravou na střední školu pomohli. Žádná škola tak pro něj nebude nedosažitelná.

 

Doučování informatiky na střední škole a příprava k maturitě

Po představení základních funkcí počítače a jeho hlavních komponentů na základní škole se na střední škole začínají studenti věnovat složitějším úkolům, které musí zvládnout pomocí počítače. Učí se práci s různými operačními, textovými, databázovými a obslužnými programy. Bezproblémové zvládnutí těchto úkonů je důležité jak pro pozdější studium na VŠ, tak pro potenciální zaměstnání. Pokud si není student při práci na PC jistý, naši lektoři jsou připraveni mu pomoci ve zvládnutí základních i obtížnějších operací na počítači.

 

Příprava na vysokou školu

U přijímacích zkoušek na VŠ je vyžadována již pokročilá znalost práce na PC. Vedle ovládání všech základních programů, musí studenti ovládat i základy programování. Pro bezproblémové přijetí na Vámi vybranou VŠ je nutné všechny tyto dovednosti ovládat. Pokud si nejste při práci na počítači s čímkoli jisti, naši lektoři Vám rádi pomohou upevnit Vaše znalosti a dovednosti, aby pro Vás žádná vysoká škola nebyla nedosažitelná.

 

Co můžeme nabídnout

  • výuku základů informatiky hravou cestou
  • aktivní rozšiřování schopností práce na PC
  • dlouhodobé i krátkodobé jednorázové doučování
  • výuku zajištěnou zkušenými lektory
  • doučování k přijímacím zkouškám na střední školu
  • doučování k přijímacím zkouškám na vysokou školu
do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz