Doučování na dálku

Škola Populo nabízí novou službu nazvanou Doučování na dálku. Díky ní můžeme nabídnout doučování zájemcům z celého světa, kteří mají zájem o zlepšení svých znalostí, ale nemohou do školy docházet osobně.

Škola Populo se nebrání použití moderních technologií při výuce. Nabídka doučování pomocí programu Skype je tak dalším logickým krokem, který zpřístupní doučování i těm zájemcům, pro které by bylo osobní docházení do školy příliš komplikované. Doučování přes internet je snadné a mohou jej využít lidé ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. Pomocí dnes běžného technického vybavení s Vámi mohou naši lektoři hovořit tak, jako by seděli hned vedle Vás.

 

Jak doučování probíhá?

V dohodnutý čas se s Vámi spojí lektor pomocí videohovoru. V závislosti na zvoleném předmětu doučování použije webkameru namířenou na sebe (vhodné například při konverzacích v angličtině, němčině či ruštině), nebo kameru snímající psací plochu (výuka matematiky, chemie, fyziky a mnoha dalších předmětů). Stejný typ kamery bude použit i u vašeho počítače. Žák tak může sledovat graficky doprovázený výklad lektora a lektor může okamžitě kontrolovat činnost žáka.

 

Kde seženu webkameru pro snímání psací plochy?

Kameru Vám na dobu doučování zapůjčíme domů. Kromě vlastního počítače s připojením k internetu tak nepotřebujete žádné jiné speciální vybavení.

 

Kdy mohu s doučováním začít?

Doučování můžeme zajistit během několika málo dní, ve zvlášť naléhavých případech dokonce v řádu hodin. Každému zájemci se snažíme přizpůsobit dle jeho individuálních potřeb.

 

Jak se mohu přihlásit k doučování?

Přihlášení je snadné. Můžete nám zavolat, napsat e-mail nebo využít náš poptávkový formulář na konci stránky, kde do poznámky uvedete Doučování na dálku a my se Vám obratem ozveme.

 

 

učeníVýhody doučování přes internet

  • doučování přes Skype je dostupné kdekoliv v ČR i v zahraničí
  • časová flexibilita
  • vyučování v pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře
  • individuální přístup
  • možnost začít kdykoli a kdekoli
  • úspora času a peněz za cestování

 

 

 

 

 

 

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz