Doučování španělštiny

 

Doučování na základní škole

Španělština je v současnosti velmi oblíbeným cizím jazykem, který proniká už na základní školy. Přestože se španělština neřadí mezi extrémně obtížné jazyky, chápeme, že může leckomu činit potíže. V takovém případě rádi přispěcháme s pomocí a španělštinu doučíme. Lektoři Školy Populo citlivě a individuálně pomohou s tímto krásným jazykem každému školákovi.

 

Doučování na střední škole a gymnáziu

Všeobecná obliba španělštiny je stále více patrná i na středních školách, kde se s ní setkáváme stále častěji. Jazyk plný jižanského temperamentu ale může některým studentům činit potíže. Zaznamená-li student, že jeho znalost španělštiny nedosahuje požadavků konkrétní školy, měl by bez odkladu začít pracovat na nápravě. Ve Škole Populo Vám pomůžeme překonat obtíže, které může španělština přinést. Naši lektoři individuálně připraví doučování španělštiny tak, abyste v tomto jazyku nalezli zalíbení.

 

Příprava na vysokou školu

Studium španělštiny na vysoké škole si zpravidla vybírají lidé, které přitahuje jižanská otevřenost, energičnost a jejich temperament. Studium španělštiny na vysoké škole již předpokládá předchozí znalost jazyka na komunikativní úrovni. V tomto bodu spatřuje mnoho studentů kámen úrazu. Pomoc ve formě doučování je ale nablízku. Se zkušenými lektory Školy Populo bude doučování španělštiny před přijímacími zkouškami hračkou.

 

Co můžeme nabídnout

  • výuku španělštiny pro začátečníky i pokročilé individuální formou
  • lekce vedené zkušenými lektory s mezinárodní certifikací
  • důraz na praktické zvládnutí komunikace v cizím jazyce
  • doučování k maturitě ze španělštiny
  • dlouhodobé i intenzivní krátkodobé doučování  španělštiny dle přání studenta
  • zázemí klidných učeben v centru Prahy, Brna a Olomouce
  • individuální výuku španělštiny od základů
do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz