Doučování ruštiny

 

Doučování na základní škole

Ruštinou dnes mluví přes 150 milionů lidí a patří, stejně jako čeština, do rodiny slovanských jazyků. Po desetiletí útlumu se ruština vrací mezi oblíbené cizí jazyky, který si žáci vybírají pro relativní snadnost a příbuznost s češtinou. Přes příbuznost s češtinou s sebou ruština přináší několik problémů, které musí všichni začátečníci zvládnout. Jedná se především o naučení azbuky, dále zvládnutí odlišného přízvuku a dalších gramatických odlišností. Přes toto všechno je pro výuku ruštiny nejvhodnější začít už na základní škole, kde se pokroky projevují nejrychleji. A pokud se objeví problém, je zde Škola Populo, jejíž lektoři s ruštinou rádi pomohou.

 

Přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia

Pokud se žák rozhodne pro studium na střední škole nebo gymnáziu, kde je k přijetí nutné absolvovat test z ruského jazyka, je nezbytná dobrá znalost jazyka. Není-li si student jist s úrovní svých znalostí, pak je nejlepším řešením prověřit svou úroveň ruštiny lektory s mezinárodní certifikací, či přímo rodilými mluvčími, kterými Škola Populo disponuje. V rámci přípravy na přijímací zkoušky nabízíme prohloubení gramatických znalostí, rozšíření slovní zásoby a konverzační cvičení zaměřená na úspěšné zvládnutí zkoušek. 

 

Doučování na střední škole a gymnáziu

Mnohdy se pro studium ruštiny rozhodnou žáci až po odchodu ze základní školy a musí dohnat náskok ostatních, kteří studovali ruštinu již na základní škole. Přesně pro tyto studenty nabízíme lekce ruštiny pro studenty středních škol a gymnázií s důrazem na rychlé obsáhnutí chybějícího učiva. Pro všechny ostatní zajistíme dlouhodobé i intenzivní krátkodobé doučování před důležitými testy a před zkoušením. Lektoři Školy Populo rádi pomohou každému, kdo se chce v cizím jazyce zlepšit. Rádi pomůžeme i Vám.

 

Příprava na vysokou školu

Ruština je jazykem, který v současnosti neustále nabývá na významu. Jednak vzhledem k obchodním vztahům s Ruskem, jednak díky cestovnímu ruchu, který je mezi Českem a Ruskem poměrně živý, a také vzhledem k počtu pracujících, jež míří do rusky mluvících zemí. Pro úspěšné uchazeče o studium na VŠ je vždy důležité být o krok napřed od ostatních studentů a přesně tento náskok vám zajistí škola Populo, jejíž zkušení lektoři Vás na vysokoškolské studium dokonale připraví.

 

Co můžeme nabídnout

  • osvojení si širších gramatických jevů jazyka
  • procvičení konverzace, zlepšení výslovnosti a rozšíření slovní zásoby
  • dlouhodobou práci na osvojení si daného jazyka i jednorázové lekce pro zvládnutí problematických jevů
  • lekce vedou rodilí mluvčí nebo lektoři s mezinárodně uznávanými certifikáty C1/C2
  • doučování k maturitě z ruštiny
  • na přání klienta mohou lekce probíhat výhradně v ruštině
  • jednorázovou lekci pro rychlé zvládnutí problematického učiva
  • zázemí klidných učeben v centru Prahy, Brna a Olomouce

 

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz