Doučování polštiny

 

Doučování na základní škole

V České republice není mnoho česko-polských základních škol, několik jich však můžeme nalézt ve Slezsku u polských hranic. Výuka polštiny na těchto školách je známkou dobrých vztahů s našimi severními sousedy, se kterými máme mnohé obchodní i kulturní vztahy. Obzvláště z ekonomického hlediska je žádoucí, aby byla polština vyučována již na základních školách. Pokud Vaše dítě potřebuje pomoci se zvládnutím tohoto jazyka, naši lektoři jsou mu k dispozici, aby společně překonali veškeré nástrahy polštiny.  


Doučování na střední škole a gymnáziu

Polštinu řadíme mezi slovanské jazyky stejně jako češtinu, slovenštinu a další. S výukou polštiny se nejčastěji začíná na střední škole, kde je nabízena jako volitelný cizí jazyk. Díky tomu, že polština má k češtině velmi blízko, je její zvládnutí až překvapivě snadné. Je pravdou, že jazyk našich severních sousedů v sobě skrývá nejednu záludnost, ovšem s jejich překonámín Vám ve Škole Populo Vám rádi pomůžeme. 

 

Příprava na vysoké školy

Polština patří mezi západoslovanské jazyky stejně jako čeština, slovenština, a další. Dle odhadů je polština mateřským jazykem asi pro 44 milionů lidí. Polsky se nemluví pouze na území Polska, ale také na územích sousedních států s polskou menšinou – v Česku, na Slovensku, Ukrajině, Bělorusku či v Litvě. Polština je živým a pro Čechy především obchodním jazykem, neboť Polsko je pro Českou republiku jedním z nejvýznamnějších obchodních partnerů. Ovládat polštinu se vyplatí nejen z profesních důvodů, ale též z hlediska kulturního a turistického. V případě, že potřebujete pomoci se zvládnutím učiva polštiny na vysoké škole, jsou tu pro Vás naši zkušení lektoři, kteří Vám pomohou se zvládnutím všech obtíží.

 

Co můžeme nabídnout

  • Výuku kompletní polské gramatiky
  • Individuální přístup ke každému žákovi
  • Dlouhodobé i krátkodobé intenzivní doučování
  • Konverzační hodiny zaměřené na zlepšení mluveného projevu
  • Výuku vedenou zkušenými lektory s mezinárodní certifikací
  • Doučování k maturitě z polštiny
  • Zázemí klidných učeben v centru Prahy, Brna a Olomouce
do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz