Doučování italštiny

 

Doučování na základní škole

S italštinou se můžete výjimečně setkat již na některých základních školách, které ji nabízejí jako volitelný cizí jazyk. Italština je díky relativně snadným základním pravidlům a jednoduché výslovnosti dobře přístupným jazykem se zvyšující se oblibou. Pokud žák ale potřebuje pomoc s výukou, pak je nejlépe obrátit se na odborníky s pedagogickou praxí, kteří učivo srozumitelně a poutavě vysvětlí. Ve Škole Populo malým školákům rádi pomůžeme se základy italského jazyka a nasměrujeme je k jeho dalšímu studiu.

 

Doučování na střední škole a gymnáziu

Italština patří mezi skupinu románských jazyků, v nichž se zrcadlí temperament jižanských národů. S výukou italštiny se nejčastěji začíná na střední škole, kde je nabízena jako druhý cizí jazyk. Vzhledem k překvapivě podobné gramatice ve srovnání s češtinou je její naučení překvapivě snadné, přesto v sobě skrývá řadu záludností. Pomoc je přitom na dosah ruky. Ve Škole POPULO vám rádi pomůžeme se zvládnutím jazyka, aby Vám jeho používání činilo radost.

 

Příprava na vysoké školy

Rozhodne-li se student po střední škole pro studium italštiny, zpravidla se předpokládá, že ji již ovládá na komunikativní úrovni. Pokud ale znalost tohoto krásného románského jazyka není dostatečná, je záhodno začít co nejdříve s jeho rozvojem. Při dostatečné píli a pod vedením zkušených lektorů Školy Populo se přijímací zkoušky na Vámi vybranou školu jistě podaří.

 

Co můžeme nabídnout

  • výuku kompletní italské gramatiky
  • dlouhodobé doučování i krátkodobé intenzivní doučování
  • doučování k maturitě z italštiny
  • konverzační hodiny zaměřené na zlepšení mluvního projevu
  • výuku vedenou zkušenými lektory s mezinárodní certifikací
  • zázemí klidných učeben v centru Prahy, Brna a Olomouce
do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz