Doučování francouzštiny

 

Doučování na základní škole

Základních škol s rozšířenou výukou cizích jazyků v České republice neustále přibývá. Jedním z nejčastějších jazyků, samozřejmě po angličtině, je francouzština, kterou hovoří lidé ve Francii, Švýcarsku, Belgii, Kanadě a v mnoha afrických oblastech. Zvládnutí francouzštiny patří mezi náročnější úkoly, a proto mnozí žáci musí vyhledat doučování. Ve Škole Populo vaše děti naučíme hravou formou základy francouzského jazyka, aby jeho následné studium bylo snadnější.

 

Doučování na střední škole a gymnáziu

Francouzština je na středních školách a gymnáziích tradičně zastoupeným cizím jazykem, který mnohdy způsobuje studentům vrásky. Krásný, leč složitý jazyk vyžaduje pečlivou přípravu a odpovědný přístup. Někdy ale školní vyučování nestačí a ani domácí příprava nedokáže zacelit všechny trhliny. V takovém případě bývá soukromé doučování možností, jak svou jazykovou kompetenci rychle zvýšit. Ve Škole Populo Vám nabízíme výuku pod vedením prověřených lektorů francouzštiny s mezinárodně uznávanými certifikáty, kteří rádi pomohou při nesnázích.

 

Příprava na vysoké školy

Studium francouzštiny na vysoké škole předpokládá její dobrou znalost z předchozího středoškolského studia. V případě, že si student není svými znalostmi jist, je vhodné zvolit doučování, které odhalí případné nedostatky a rozšíří znalosti nad rámec běžně probíraného učiva. Ve Škole Populo individuálně přizpůsobíme výuku požadavkům Vámi vybrané vysoké školy, aby bylo doučování co nejefektivnější.

 

Co můžeme nabídnout

  • doučování francouzštiny před přijímacími zkouškami
  • dlouhodobé i krátkodobé doučování dle Vašeho přání
  • individuální studijní plán každého studenta
  • doučování k maturitě z francouzštiny
  • zkušené lektory s mezinárodní certifikací C1/C2
  • zázemí vybavených učeben v centru Prahy, Brna a Olomouce
  • důraz na komunikační dovednosti, rozmluvení studenta
do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz