Doučování angličtiny

 

Doučování angličtiny na základní škole

Angličtina je v současnosti univerzálním jazykem, kterým se lze domluvit na většině míst světa. Její důležitost dokládá i povinná výuka na základní škole. Lekce angličtiny na základní škole jsou hravé, snaží se být poutavé pro malé školáky a co nejlépe přístupné. Základem je mluvit, naučit se co nejvíce slovní zásoby a především odstranit strach z toho, že člověk řekne něco špatně. Získaná přirozenost projevu v cizím jazyce výrazně napomůže jeho následnému studiu. S doučením angličtiny pro děti Vám v naší škole rádi pomůžeme.

 

Přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy

Test z angličtiny je pravidelně zařazován do přijímacích zkoušek na jazyková gymnázia a jazykové střední školy. Pro úspěšné přijetí na vybranou školu je tak důležitá dostatečná znalost angličtiny, která ideálně předčí požadavky kladené na základní škole. Pokud nedokážete odhadnout úroveň svých znalostí, pak je nejlepším řešením nechat se prověřit lektorem s mezinárodní certifikací, který odhalí nedostatky a připraví individuální plán k jejich odstranění.

 

Doučování angličtiny na střední škole a gymnáziu

Středoškolské studium angličtiny předpokládá předchozí znalost jazyka. Přechod na střední školu může být pro mnohé obtížný, pokud zjistí, že jeho úroveň anglického jazyka neodpovídá požadavkům na zvolené střední škole. V takovém případě je zapotřebí jednat co nejrychleji, aby se propast mezi probranou látkou a vědomostmi nadále neprohlubovala. S individuálním přístupem lektorů Školy Populo se tento problém jistě podaří odstranit.

 

Příprava na vysoké školy

Zájemců o studium angličtiny na vysoké škole neustále přibývá. V silné konkurenci všech uchazečů je kvalitní příprava základem úspěšného složení přijímacích zkoušek. Příprava by měla spočívat jednak v procvičení a prohloubení anglických gramatických jevů, jednak v procvičování konverzace, rozšiřování slovní zásoby a nácviku správné výslovnosti. Ve Škole Populo naleznete rodilé mluvčí a lektory s mezinárodně uznávanými certifikáty, kteří Vás k přijímacím zkouškám svědomitě připraví.

 

Co můžeme nabídnout

  • výuku angličtiny pro žáky základních škol hravou formou
  • aktivní rozšiřování slovní zásoby, výuku gramatiky na úrovních A0–C2 dle nejnovějších metod
  • prohloubení komunikačních dovedností, trénování výslovnosti, konverzační lekce
  • výuku vedenou rodilými mluvčími nebo lektory s mezinárodní certifikací
  • přípravu na všechny úrovně Cambridgeských zkoušek KET/PET/FCE/CAE/CPE
  • doučování k maturitě z angličtiny
  • lektory angličtiny s mezinárodní certifikací C1/C2 a rodilé mluvčí
  • lekce je možno na přání vést kompletně v anglickém jazyce
  • individuální kurzy angličtiny přesně dle vašich požadavků

 

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz