Zvládněte reparát bez zbytečného stresu

Když školák přijde domů se špatným vysvědčením, je už pozdě na domluvy, křik a sliby. Mnohem důležitější je zajistit, aby se taková situace již neopakovala. Často postačí málo, aby se špatné známky proměnily v dobré.

Ve Škole POPULO rádi pomůžeme každému žákovi, který na konci prázdnin bude muset obhájit své znalosti z určitého předmětu. Důkladná příprava je v tomto případě na místě, neboť vidina opakování ročníku jistě není pro nikoho lákavá. Při prázdninové přípravě se rádi přizpůsobíme konkrétním požadavkům každého žáka a vytvoříme pro něj individuální studijní program, s kterým získá ty nejlepší předpoklady pro složení reparátu. Zkušení lektoři rychle odhalí všechny problémy a začnou s žákem intenzivně pracovat na jejich odstranění.

Obhájení reparátu nemusí být neuskutečnitelnou věcí, stačí jen píle a kvalitní odborné vedení. Ve Škole POPULO pomůžeme s obtížemi reparátu i Vám.

do konce pololetí
zbývá
0
4
7
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz