Získejte náskok hned na počátku školního roku

Z prázdnin zpátky do lavic | ŠKOLA POPULO
Z prázdnin zpátky do lavic | ŠKOLA POPULO

Stále více rodičů zajišťuje svým dětem doučování už na začátku školního roku. Naše zkušenosti potvrzují, že průběžné dlouhodobé doučování nese nejlepší výsledky. Školní problémy se tak daří podchytit už v počátku a snadněji je eliminovat.

Prázdniny roku 2016 jsou již definitivně minulostí a žáci se s větší či menší chutí zítra navrátí do školních lavic. Nový ročník ovšem přinese i zvýšené nároky na každého žáka a jeho přípravu. Mnoho rodičů proto uvažuje o možnostech, jak svým dětem při učení pomoci. Snazší je přitom problémům předcházet, než je následně řešit. Malá pomoc při počátečním drobném nepochopení učiva je zpravidla účinnější než nekonečné mnohahodinové doučování těsně před vysvědčením.

Vzrůstající poptávku po doučování sledujeme i ve Škole Populo, kde již od konce července registrujeme zájemce o doučování. Nejvíce žádanými předměty jsou tradičně matematika a angličtina. To ale nejsou jediné předměty, které můžete zaslechnout z našich učeben. Pravidelně se můžete setkat s českým, německým a ruským jazykem, fyzikou, chemií a spoustou dalších předmětů.

Věděli jste například, že se u nás můžete doučovat japonštinu, polštinu nebo připravovat k přijímacím zkouškám na lékařskou fakultu? Svým klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, proto jsme schopni pro ně připravit speciální studijní programy dle jejich specifických potřeb, nejčastěji jde o děti s diagnózou ADHD.

Uvažujete-li i Vy o doučování pro své děti, ale nejste zatím plně rozhodnuti, pak není nic snazšího, než si dohodnout nezávaznou schůzku, na níž Vám Školu Populo a všechny její výhody představíme.

Těšíme se na Vás a všem žáků přejeme mnoho štěstí do nového školního roku 2016/2017.

do konce pololetí
zbývá
0
4
7
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz