Výuka němčiny i pro začátečníky

Výuka němčiny i pro začátečníky
Výuka němčiny i pro začátečníky

Přestože je angličtina jasnou jedničkou mezi cizími jazyky, umět jen jeden světový jazyk dnes už rozhodně nestačí. Stále větší oblibu si ve světě získává němčina, jazyk našich blízkých sousedů. Firmy o ni velmi stojí a bez nadsázky se dá říci, že se jedná o jazyk moderního byznysu. Pokud si žák nebo student vybere němčinu jako svůj další jazyk ke studiu, ale výuku ve škole nezvládá, není třeba se vzdávat! Pomocnou ruku nabízí Škola Populo, jejíž lektoři německý jazyk bravurně ovládají a jsou k dispozici pokročilým studentům i začátečníkům.  

Nejlepší je učit se němčinu už od mala

Počet dětí, které se ve školce nebo na základní škole učí německý jazyk, výrazně stoupá. Může se ale stát, že dětem učení cizího jazyka nejde a rodiče si s doučováním sami nevědí rady. Pak je vhodné přihlásit školáka na doučování němčiny ve Škole Populo, v níž mají lektoři zkušenosti i s nejmenšími žáky a naprostými začátečníky. Vybrat si můžete podle bydliště – a váš potomek může navštěvovat doučování ve městech Brno, Praha, Olomouc.   

Profesionální lektor se snaží žáka co nejvíce zaujmout, aby se němčinu učil s chutí, nadšením a studium cizího jazyka mu šlo snadněji. Máte-li strach, že se vaše dítě na základní škole cizí jazyk nenaučí pořádně, svěřte jej do rukou kvalitních lektorů ze Školy Populo. Uvidíte, že váš školák si v hodinách němčiny vylepší svůj prospěch a pěkná známka na vysvědčení bude pro něj tou nejlepší odměnou. Navíc se naučí používat cizí jazyk tak, aby se za něj v budoucnu nemusel stydět.

Maturita z němčiny nemusí být strašákem

Patříte mezi studenty, na které čekají přijímací zkoušky nebo bude německý jazyk jedním z vašich maturitních předmětů? Pokud si nejste jistí svými vědomostmi, neváhejte se obrátit na zkušené lektory z týmu Školy Populo. Jsou připraveni zjistit úroveň vašich jazykových schopností a poté vám navrhnout individuální studijní plán, který zajistí úspěšné zvládnutí přijímacího testu či maturity.

Nemusíte se spoléhat na žádné taháky – ani ve školní lavici, ani v životě. Ve Škole Populo si osvojíte používání veškerých gramatických jevů a také získáte aktivní komunikační dovednosti v německém jazyce. A rozhodně na vás nečeká akademické vykládání gramatiky před tabulí. Rodilí mluvčí nebo lektoři kladou důraz na osobní kontakt, dokáží poradit a sázejí na příjemnou a nenásilnou formu výuky.

Jak být o krok před ostatními

Není tajemstvím, že uchazečů o studium německého jazyka na vysoké škole neustále přibývá a pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek je dobré mít náskok. Přesně z toho důvodu je tu pro vás Škola Populo. Výuku německého jazyka v ní vedou rodilý mluvčí nebo lektoři s mezinárodní certifikací C1/C2, kteří se postarají o zvládnutí konverzace, osvojení si veškerých gramatických jevů a rozšíření slovní zásoby. Díky týmu Školy Populo pro vás už nebude žádná vysoká škola nedosažitelná.

Nebojte se s němčinou začít v každém věku

Že už nepatříte mezi studenty, ale rádi byste si dokonale osvojili německý jazyk? Také pro vás jsou dveře Školy Populo otevřené. Výuka němčiny je pod vedením lektora, který tento jazyk skvěle ovládá, mnohem jednodušší, než kdybyste se pustili do samostudia. Perfektní znalost německého jazyka otevírá cestu k lépe placené práci či atraktivní profesní pozici, usnadňuje pobyt v zahraničí i cestování a v neposlední řadě rozšiřuje kulturní obzory. Můžete si být jisti, že investice do doučování cizího jazyka se vám skutečně vrátí!

Víte, že…

  • výuka ve Škole Populo může na přání klienta probíhat výhradně v němčině,
  • lekce němčiny je možné zorganizovat formou několikahodinového výukového bloku,  
  • doučování zajišťují lektoři němčiny s mezinárodní certifikací C1/C2 a rodilí mluvčí.
do konce pololetí
zbývá
0
4
7
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz