Výuka cizích jazyků

Výuka cizích jazyků
Výuka cizích jazyků

Ať už hledáte zajímavou práci, rádi cestujete nebo chcete mít v zahraničí přátele, bez znalosti cizích jazyků se neobejdete. Někdo s učením cizího jazyka začíná už v mateřince, jiný se s ním potká na základní škole. Základem je angličtina, kterou se žáci učí povinně, a jako druhý cizí jazyk si zpravidla volí němčinu nebo ruštinu. Komu výuka cizích jazyků ve škole nestačí, může využít kvalitní doučování, které nabízí Škola Populo. Její dveře jsou otevřeny žákům i studentům a přihlásit se na kurzy mohou i začátečníci nebo pokročilí, kteří už mají školní léta za sebou.

Angličtina coby univerzální jazyk 

Na otázku, kterou řečí se lze domluvit na většině míst světa, nebude nikdo dlouho hledat odpověď. Ano, je to samozřejmě angličtina, jeden z nejoblíbenějších cizích jazyků. Jak už bylo v úvodu zmíněno, její důležitost dokládá i povinná výuka angličtiny na základních školách. Ve Škole Populo se zkušení lektoři rádi ujmou každého žáka nebo studenta, kterému výuka anglického jazyka ve škole nestačí a který si chce v tomto předmětu zlepšit prospěch.

A jelikož sami žáci nebo studenti stěží dokáží odhadnout úroveň své znalosti cizího jazyka, je nejlepším řešením nechat se prověřit lektorem s mezinárodní certifikací. Lektor odhalí všechny nedostatky a připraví pro žáka či studenta individuální plán k jejich odstranění. Navštěvovat doučování angličtiny mohou žáci a studenti ve městech Praha, Brno a Olomouc. V plně vybavených učebnách se jim budou věnovat profesionální lektoři či rodilí mluvčí, kteří kladou důraz na osobní přístup i poutavou formu výkladu.

Když tabuli nahradí počítače 

Pro každého zájemce, který nemůže osobně docházet na lekce, je určena nová služba Školy Populo – online výuka jazyků. Doučování přes internet je snadné a mohou jej využít lidé ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. Přihlášení k online výuce cizího jazyka je velmi jednoduché. Stačí zavolat nebo napsat e-mail, případně využít poptávkový formulář na konci webové stránky Školy Populo (do poznámek uvedete Doučování na dálku).

Pomocí běžného technického vybavení s vámi mohou lektoři mluvit tak, jako by seděli hned vedle vás. Na snímané psací ploše můžete sledovat graficky doprovázený výklad lektora, zatímco on má možnost kontrolovat vaši činnost. Na dobu doučování vám bude zapůjčena webkamera a vyjma vlastního počítače s připojením k internetu tak nepotřebujete žádné jiné speciální vybavení.

Výhody doučování na dálku:

  • online výuka přes program Skype je dostupná v ČR i v zahraničí
  • uspoříte čas i peníze za dojíždění do jazykové školy
  • začít se učit jazyk na dálku můžete kdykoliv a kdekoliv
  • vyučování probíhá v pohodlí vašeho domova nebo kanceláře

Dnešní studenti se chtějí učit německy

Dáte-li na průzkumy, pak vás bude jistě zajímat, že druhou řečí, kterou se žáci a studenti chtějí ve škole učit, je němčina. Mateřský jazyk našich sousedů statečně šlape na paty oblíbené angličtině. Stále více firem poptává německy mluvící pracovníky na různých pozicích, a němčinu využijete také při cestování či volnočasových aktivitách. Pokud například chcete s němčinou začít nebo vám nestačí znalosti získané ve škole, můžete zvolit doučování němčiny ve Škole Populo. Na záludnosti německého jazyka tak nebudete sami!

Pamatujte, že…

  • pokud se nechcete spoléhat na taháky nebo google překladač, osvojte si  německý jazyk do takové míry, abyste se mohli opřít o vlastní znalosti
  • Škola Populo je přístupná už malým dětem, protože pevné základy jazyka jsou cenným jádrem pro pozdější studium
  • profesionální lektor nebo rodilí mluvčí vám pomůže i s doučením němčiny k maturitě
  • výuka němčiny je určena i zájemcům o vysokoškolská studia, neboť pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek je dobré být o krok před ostatními!

Znalost italštiny se vždycky hodí

K cizím jazykům, které si český národ zvlášť oblíbil, patří také italština. Někteří z vás možná využijí řeč temperamentních Italů při obchodních jednáních, zatímco jiní milují cestování nebo mají za hranicemi slunné Itálie dobré přátele. Chcete umět italsky tak, aby vám bylo opravdu rozumět a nebáli jste se promluvit? Vyzkoušejte doučování italštiny, které je součástí nabídky Školy Populo. Pod vedením lektora nebo rodilého mluvčího si aktivně rozšíříte svoji slovní zásobu, skvěle se naučíte gramatiku a procvičíte konverzaci.

Parlez-vous francais?

Pokud tuto větu uslyšíte během personálního pohovoru, můžete si být jistí, že firma hledá francouzsky mluvící zaměstnance. Proto mnozí dnešní studenti, kteří přemýšlejí dopředu a stojí o atraktivní profesní pozice s vyšší mzdou, si jako druhý cizí jazyk volí francouzštinu. Pro mnohé studenty se ale jedná o komplikovaný jazyk a školní výuka jim připadá nedostačující. Patříte mezi ně? Přihlaste se na doučování francouzštiny ve Škole Populo, kde si můžete zvolit individuální kurzy francouzského jazyka přesně podle vašich požadavků.

Rusky se učí stále víc našich žáků

Není tajemstvím, že zájem o ruštinu v českých školách roste. Zatímco po roce 1989 se ruský jazyk z našich školních osnov „vytratil“, dnes se azbuku učí ovládnout stále více školáků. Některým žákům nebo studentům, kteří mají jako první jazyk angličtinu, však nemusí na ruštinu zbývat dostatek času. Dohonit vše zameškané vám pomůže doučování ruštiny pod vedením lektorů Školy Populo. Dospělí klienti budou připraveni uspět s žádostí o místo, kde je znalost ruštiny výhodou, a studenti nebo žáci si vylepší známku na vysvědčení.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz