Výuka angličtiny online

Výuka angličtiny online
Výuka angličtiny online

Anglicky se lze domluvit na většině míst světa a jedná se o jazyk, bez jehož znalosti se dá na trhu práce jen stěží uspět. Řada kandidátů ale v životopise uvádí, že anglický jazyk ovládá lépe, než tomu ve skutečnosti je. Že mezi takové uchazeče o práci nechcete patřit? Nebo se angličtinu potřebujete doučit k přijímacím zkouškám či maturitě? Využijte kvalitní doučování angličtiny ve Škole Populo, kterou můžete navštěvovat ve městech Praha, Brno a Olomouc, nebo máte možnost učit se online.     

Hravé doučování pro školáky

Milí rodiče, museli jste na vlastní znalost angličtiny vynaložit velké úsilí a pro své děti hledáte snazší cestu ke zvládnutí oblíbeného cizího jazyka? Pokud váš potomek povinnou výuku angličtiny na základní škole nezvládá s pěkným prospěchem, neházejte flintu do žita! Ve Škole Populo mu s doučováním anglického jazyka rádi pomůžou. Výuka angličtiny se zkušeným lektorem je hravá, poutavá a přístupná každému dítěti. Základem je naučit se co nejvíce slovní zásoby a odstranit strach z mluvení. Získaná přirozenost projevu v angličtině žákům výrazně napomůže při jejich následném studiu.

Doučování angličtiny pro studenty

Pokud už máte základní školu za sebou, ani tak nemůžete zavřít učebnici angličtiny a doufat, že se s ní už nikdy nepotkáte. Vylepšit prospěch z anglického jazyka a dokonale jej ovládnout pomáhají lektoři či rodilí mluvčí i studentům středních a vyšších škol.

Škola Populo nabízí:

 1. Doučování angličtiny k přijímacím zkouškám na gymnázia a střední školy.
 2. Doučování anglického jazyka během studia na střední škole.
 3. Příprava na vysokou školu pro zájemce o studium angličtiny.

Výuka anglického jazyka na dálku

Ne vždy je možné navštěvovat lekce angličtiny osobně, ale moderní technologie umožňují kvalitně studovat cizí jazyk i na dálku. Škola Populo za vámi přichází s novou atraktivní službou, jakou je výuka angličtiny online (pomocí programu Skype). Díky ní může nabídnout doučování zájemcům ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. Pokud je tedy pro vás dojíždění na výuku angličtiny komplikované, můžete si své znalosti anglického jazyka zlepšit přímo z pohodlí domova.

Jak online doučování probíhá a co budete potřebovat:

 • kromě vlastního počítače s připojením k internetu je potřeba webkamera pro snímání psací plochy (na dobu doučování vám ji zapůjčí domů)
 • lektor se s vámi spojí v předem dohodnutý čas pomocí video hovoru
 • žák může sledovat graficky doprovázený výklad lektora a lektor může okamžitě kontrolovat činnost žáka

Při konverzaci v anglickém jazyce použije lektor webkameru namířenou na sebe, případně bude kamera snímat psací plochu. Stejný typ webkamery bude použitý i u vašeho počítače. Individuální výuka angličtiny ve Škole Populo probíhá na základě přihlášky, kterou lze zaslat například přes poptávkový formulář na webových stránkách školy. Přihlásit se k online doučování zájemci mohou také telefonicky nebo je možné poslat e-mail.

Proč je online výuka angličtiny výhodná?

 • doučování přes program Skype je dostupné kdekoliv v České republice i v zahraničí
 • výuka angličtiny na dálku je časově flexibilní a ušetří vám peníze za cestování do školy i drahocenný čas
 • online učit se můžete v klidu domova nebo v kanceláři
 • je garantován individuální přístup (lektor se bude věnovat pouze vám)
 • doučování lze zajistit během několika málo dní, ve zvlášť naléhavých případech dokonce v řádu hodin.

„Kolik řečí znáš, tolikrát si člověkem“ – toto okřídlené rčení stále platí! Výuka cizích jazyků, mezi nimiž je angličtina jasnou jedničkou, je cestou k lépe ohodnocené práci, k pohodlnějšímu cestování i k řadě volnočasových aktivit. Netrapte se s cizím jazykem sami, tým Školy Populo vás všemi nástrahami angličtiny skvěle provede!

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz