Večírek s olomouckými lektory

Ve čtvrtek proběhlo ve Škole Populo setkání několika našich lektorů. Nálada byla velmi uvolněná a ze společné debaty vzešla spousta zajímavých nápadů.

V průběhu večera jsme mohli pozorovat vznik odborně zaměřených hloučků, v nichž se rozebíraly zkušenosti s výukou českého jazyka, matematiky, cizích jazyků a dalších předmětů. Nadšení pro věc naše lektory zkrátka neopouští ani po práci.

Velmi si vážíme účasti všech lektorů, kteří dorazili v tak hojném počtu, a věříme, že si tento večer užili stejně jako my. Jsme rádi, že je v našem týmu tolik perspektivních mladých lidí, kteří společně s námi pomáhají budovat Školu Populo, která je tu vždy pro Vás.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz