Soutěž o iPhone 7 Plus

Soutěž o iPhone 7 Plus
Soutěž o iPhone 7 Plus

Jak si zpříjemnit studium? Co třeba chytrým telefonem? Připravili jsme pro vás soutěž o iPhone 7 Plus s kapacitou 32GB. Pravidla jsou velmi jednoduchá, stačí odpovědět na otázku, kterou najdete níže a pak už jen čekat, zda-li vylosujeme zrovna vás. Výherce vylosujeme 1.4.2017 a následující den jej pak zveřejníme na našich FB stránkách.

Jak už bylo uvedeno výše, pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá – stačí odpovědět na otázku a správnou odpověď nám zaslat spolu s vaším jménem a bydlištěm (stačí město) na e-mail soutez@skolapopulo.cz.

Soutěžní otázka:

Kdo napsal "Staré pověsti české"?


a) Jan Amos Komenský
b) Alois Jirásek
c) Jaroslav Seifert

Své odpovědi můžete zasílat do 31. 3. 2017 na e-mail soutez@skolapopulo.cz. Výherce vylosujeme 1.4.2017.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz