Podzimní soutěž o 5 hodin doučování

Soutěž o doučování v Olomouci a v Brně
Soutěž o doučování v Olomouci a v Brně

Nový školní rok je již v plném proudu a do prázdnin daleko. Abychom vám zpříjemnili podzim ve škole a pomohli k nějaké té jedničce, připravili jsme pro vás skvělou soutěž. Soutěžit budeme o 5 hodin doučování. Předmět doučování si budete moci vybrat sami. Výherce vylosujeme hned dva, jednoho pro doučování v Olomouci a druhého pro doučování v Brně. Doučování probíhá v našich vybavených učebnách v centru města a vedou je profesionální lektoři.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá – stačí odpovědět na otázku a správnou odpověď nám zaslat spolu s vaším jménem a městem, ve kterém byste chtěli doučování navštěvovat (Brno, Olomouc), na e-mail soutez@skolapopulo.cz. Připojte i váš věk a předmět, o jehož doučování máte zájem.

Soutěžní otázka:

Kdo napsal "Labyrint světa a ráj srdce"?


a) Jan Amos Komenský
b) Pythagoras
c) Jan Blahoslav

Své odpovědi můžete zasílat do 31. 10. 2016 na e-mail soutez@skolapopulo.cz. Výherce vylosujeme v prvním týdnu v listopadu 2016.

do konce pololetí
zbývá
0
4
7
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz