Nová pobočka v Brně

Škola Populo se od 1. února rozroste o novou pobočku v Brně. Všem žákům a studentům, kteří hledají doučování na profesionální úrovni, bude otevřena každý všední den v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách.

Nabízené služby jsou samozřejmě totožné jako u mateřské pobočky v Olomouci. Lektoři budou doučovat všechny předměty základních a středních škol, pomohou s přípravou na obtížné písemky, k přijímacím zkouškám a budou poskytovat dlouhodobou studijní podporu. Všem žákům se dostane individuálního přístupu. Lektor se po celou dobu výuky bude věnovat pouze jednomu žákovi, což zajistí maximální efektivitu doučování. Dobré studijní výsledky bude podporovat podnětné prostředí s možností odpočinku a občerstvení. Více se o našich službách dočete v sekci časté otázky a balíčky.

Přihlásit se k doučování je možné již nyní pomocí telefonu, e-mailu nebo formuláře na webových stránkách.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz