Nebojte se francouzštiny!

Doučování francouzštiny
Doučování francouzštiny

Nejen ve Švýcarsku, Francii či Belgii, ale i v ČR mohou vaše děti navštěvovat školu s výukou francouzštiny. Nejčastěji jde o francouzské lyceum či jazykové gymnázium. Studenti se mohou  připravovat na studium francouzského jazyka na vysoké škole či pobyt v zahraničí. Pokud dítě nezvládá francouzštinu, je nasnadě mu dopomoci k lepším výsledkům doučováním.

Doučování francouzštiny nejen pro studenty gymnázií

Nejen studenti gymnázií mohou využívat doučování francouzštiny. Francouzský jazyk patří mezi poměrně rozšířené, ale je pro děti často velmi obtížný. V případě, že propadají z gramatiky, neovládají francouzštinu slovem a písmem na úrovni, kterou od nich škola vyžaduje, pak je doučování v brně ideálním řešením.

Francouzština je stále populárnější jazyk a děti ji mohou v budoucnu uplatnit při obchodování, apod. Například naše Škola Populo nabízí nejen doučování francouzštiny pro žáky a studenty, ale také si lze u nás objednat firemní doučování francouzštiny pro své zaměstnance. K dispozici jsou vám profesionální lektoři, kteří mají francouzštinu v malíčku.

Podpořte dítě doučováním francouzštiny

Trápí se vaše dítě při hodinách francouzštiny? Podpořte ho a zvedněte mu sebevědomí tím, že zainvestujete do jeho budoucnosti a zaplatíte mu doučování francouzštiny. Francouzský jazyk je nejen jazykem básníků a malířů ale také jazykem obchodníků. Jedná se o stále častěji používaný jazyk na mezinárodní úrovni a proto více a více firem požaduje po svých zaměstnancích jeho znalost. Doučování francouzštiny pomůže překlenout nejtěžší období a zároveň pomůže studentům překonat první obavy z tohoto krásného jazyku.

Pokud je pro žáka obtížná francouzská gramatika, doučování s ní pomůže. Ve Škole Populo je žák zařazen dle vstupního testu do vhodné kategorie, podle níž se dále postupuje při doučování. Žák se učí nejen základy. Pokud jde o studenta, který potřebuje připravit na přijímačky, je možné postupovat s učivem podle požadavků střední či vysoké školy, na kterou se student hlásí. Francouzština je velmi oblíbený jazyk, ale díky náročnosti jej nemusí každý ovládat tak, jak by bylo potřeba. To má za následek obavy a následně pak odpor k francouzštině. Zbavte žáka starostí a stresu z hodin francouzštiny. Díky individuálním lekcím a zkušenému lektorovi látku pochopí velmi snadno a francouzštinu si doslova zamiluje.

Učení francouzštiny by mělo studenty a žáky bavit. V případě, že ve třídě není možné, aby se učitel věnoval dítěti skutečně individuálně, je řešením doučování, které je flexibilní a vyučovací hodiny jsou přizpůsobeny vždy individuálně konkrétním potřebám studentů.

Škola Populo nabízí doučování francouzštiny, přípravu na přijímací zkoušky, přípravu na reparát z francouzštiny a mnoho dalšího. O tom, jak si vaše dítě vede, vás bude informovat elektronická žákovská knížka, kterou má každý rodič k dispozici. Již po pár lekcích vidíte viditelné výsledky, kdy se dítě zlepšuje v hodinách francouzštiny, zdokonaluje si mluvenou francouzštinu a tyto pozitivní výsledky jej motivují a zvyšují mu sebevědomí ve škole.

Nebojte se využívat pravidelně služeb doučování francouzštiny pro své dítě v průběhu školního roku i o letních prázdninách. Dítě může během letních prázdnin díky doučování osvěžit svou paměť, kdy může některé věci v průběhu prázdnin pozapomínat a návrat může být do školy pro něj ne právě příjemný. Už žádné pětky a hrozba propadnutí. Díky doučování si žák francouzštinu oblíbí.

Zjistíte-li před přijímacími zkouškami na VŠ nedostatky ve francouzském jazyce, ze kterého je potřeba složit zkoušky, pak je vhodné si rovněž sjednat doučování. Nebojte se zeptat na vše, co vás zajímá. Doučování probíhá v příjemném prostředí našich plně vybavených učeben s pravidelnými přestávkami na občerstvení.  Učit vás budou zkušení lektoři s potřebnými certifikáty na mezinárodní úrovni C1 a C2. Velkou výhodou je individuální studijní plán. Zkuste to!

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz