Nahlédněte do výuky

Škola Populo jede naplno a na naší učebně to je znát. Podívejte se, jak výuka probíhá.

 

Lektoři a studenti obsazují místa podle daného harmonogramu, vzduch je prosycen vůní čaje a čerstvého ovoce. Všechny dvojice sedí ve svých oddělených kójích a soustředí se na výuku. Na tvářích jsou vidět úsměvy a atmosféra v učebně je pracovní a soustředěná.
Za celý den zde můžeme zaslechnout útržky z matematiky, českého jazyka, chemie, účetnictví i z cizích jazyků. Rozsah doučovaných předmětů ale překračuje požadavky základní a střední školy. Přípravu na přijímací zkoušky z ekonomie anebo výuku biologie pro přijímací zkoušky na lékařskou fakultu už učebna také zažila.
Pracujeme tak, aby doučování bylo co nejefektivnější. Věříme, že tajemství úspěšné výuky je v prověřených lektorech a v příjemném a podnětném prostředí pro výuku. Je-li žák při studiu spokojený, pak budou jeho výsledky jistě lepší, než u žáka učícího se ve stresu a bez pomoci.
Svou pomoc se školou nabízíme i Vám, stačí nás jen kontaktovat.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz