Lektorka Věrka a její hra s čísly

Lektorka Věrka ve Škole Populo
Lektorka Věrka ve Škole Populo

V matematice se může zlepšit každý, bude-li poctivě studovat a procvičovat. A k tomu Vám pomohu! Budu Vaším rádcem a průvodcem matematikou. Každého studenta vyučuji zcela individuálně, na každého se samostatně připravuji. Mým cílem je, aby se studenti zlepšili, proto bývám trochu přísnější. Díky tomu jsem ale úspěšně připravila řadu studentů na zkoušky a testy.


Pár slov o mně

Studuji na  Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci obor matematiky a deskriprivní geometrie pro učitelství. Maturitní zkoušku jsem skládala z matematiky na všeobecném čtyřletém gymnáziu. S doučováním mám již desetiletou praxi a v rámci své výuky nabízím především počítání příkladů s přehledným postupem řešení a s připojením komentářů, případně doplňkovou online výuku s vysvětlením konkrétních problémů. Rozsah mnou doučované látky je od malé násobilky až po diferenciální rovnice.

 

Výběr z praxe

V průběhu let jsem získala zkušenosti s mnoha typy žáků, které jsem připravovala k písemkám, zkouškám, k maturitě i k reparátu. Průběžně doučuji žáky I. a II. stupně ZŠ, nižší i vyšší stupeň víceletého gymnázia, studenty středních i vysokých škol. K maturitě jsem doučovala studenty z gymnázií, z nástavbového studia i soukromé SŠ. Taktéž jsem připravovala uchazeče k přijetí na VŠ. Zvládám i doučování matematiky pro cizince, kteří se dohovoří anglicky nebo alespoň částečně česky.

 

Lektorka Věrka při práci

 

Já a Škola Populo

Ve Škole Populo doučuji od roku 2015. Příležitost připravovat a následně i učit všechny úrovně matematiky dle požadavku doučovaného žáka mně dává příležitost vyzkoušet si naživo mou vysněnou budoucí práci učitele základních, středních a vysokých škol.

Školu s čistým svědomím doporučuji nejen lektorům, kteří mají zájem zde pracovat, ale především všem budoucím žákům. Já jsem si ji oblíbila a věřím, že vy si ji oblíbíte také.

 

Hodnocení od mých žáků, studentů a jejich rodičů

„Na doučování jsem se přihlásil v rámci přípravy k maturitě z matematiky. Měl jsem problémy některé koncepty pochopit hlouběji a matematiku jsem nevnímal jako propojený celek. To se změnilo díky lidskému způsobu výuky a nasazení lektorky Věrky, které se podařilo látku podat tak, že by ji pochopila snad i cvičená opice.“                

Vojta N.

 

„Ahoj, doučování bylo skvělé, myslím, že už se ti doneslo, že jsem byla na Čajkovském v matice nejlepší."              

Katka

 

„Na doučování jsem začal chodit, protože mi Matematika dělá problémy. Měl jsem obrovské štěstí, že jsem potkal zrovna lektorku Věrku, která mi obrovsky pomáhá se v tomto pro mě ztraceném světě zorientovat. Naši spolupráci nemůžu hodnotit jinak než velmi kladně. Jsem opravdu nadmíru spokojen a Věrku můžu vřele doporučit ostatním lidem.“

Vojta S.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz