Kvalitní doučování angličtiny s výsledky

Kvalitní doučování angličtiny s výsledky
Kvalitní doučování angličtiny s výsledky

V dnešní době je anglický jazyk číslem jedna v dorozumívání se mezi lidmi po celém světě.  Je to jednoduchý jazyk na učení, bez kterého se neobejdete a existuje pro něj dostatek potřebného materiálu a kvalifikovaných lektorů.

S angličtinou se setkáváme také při práci na počítači, hodně návodů a nápověd je v angličtině. Většina zaměstnavatelů vyžaduje u zaměstnanců alespoň jeden světový jazyk a také na školách je zpravidla tento jazyk povinný. Slovní zásoba se musí u cizího jazyku udržovat, používat, trénovat, doplňovat, jinak se docela rychle zapomene a vzniknou velké mezery v jeho ovládáni.  Dobrá slovní zásoba anglických slov je základ, od kterého se odvíjí další tvoření vět.

Ať jste začátečník, pokročilý nebo velmi pokročilý, vždy je se co učit. Těm, kteří mají své znalosti teprve na začátku, může pomoct s učením nebo doučováním angličtiny profesionál. Také mnoho pracujících lidí i studentů nemá příležitost k pravidelné konverzaci nebo nevěnují dostatek času učení při studiu. I pro tuto skupinu je tu možnost doučování angličtiny a to například v Brně nebo Olomouci.

Proč doučování angličtiny?

 • Je to nejlepší způsob jak se zlepšit nebo naučit cizí jazyk
 • Doučování angličtiny je vhodné pro dospělé i studenty a žáky základních škol
 • Probírá se mluvení i důkladná gramatika
 • Na prvním místě je profesionalista a osobní přístup
 • Kvalitní služby na míru pro každého
 • Učebny najdete v Brně a Olomouci
 • Jedná se o individuální výuku, kdy se lektor věnuje 1 žákovi
 • Pokud se jedná o nezletilé žáky, rodiče mají pravidelné informace o průběhu výuky
 • V nabídce služeb jsou kvalitní lektoři, výběr jen z těch nejlepších a prověřených
 • Nejedná se o virtuální výuku, sedí se v učebnách
 • Pokud nemůžete docházet osobně, je možná výuka přes internet

Naučit se cizí jazyk podle svých potřeb může každý. Kurzy a doučování angličtinyOlomouci nebo Brně, jsou jak pro děti, tak pro dospělé. V nabídce existují (mimo jiné) i odborné jazykové kurzy pro managery, realitní makléře, lékaře a jiné. Každý zde najde pro sebe to, co zrovna potřebuje.

do konce pololetí
zbývá
0
4
7
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz