Krásné vysvědčení a úspěšné druhé pololetí přeje Škola Populo

Polovina školního roku uplynula a na konci týdne žáci dostanou zhodnocení své půlroční práce. Známky napoví, s jakým elánem se žáci zhostili svých povinností. Zároveň se z nich bude dát vyčíst, kdo v následujícím pololetí bude potřebovat pomoc s učením.

Se současným vysvědčením již nelze nic provést. Půlroční studium není možné vměstnat do jediného týdne horečného snažení, jak se každoročně přesvědčují tisíce žáků základních a středních škol. Správnou cestou je naopak průběžná příprava, při které se snadněji a efektivněji odhalí případné nedostatky ve vědomostech. Ve druhém pololetí tak mají žáci novou šanci na zlepšení známek.

Ve Škole Populo všem žákům rádi pomůžeme s pravidelnou přípravou, prohloubením znalostí i doučením chybějících vědomostí. Dbáme na to, aby učení bylo co nejpříjemnější. Proto se naši žáci učí v hezkém a klidném prostředí pod dohledem zkušených lektorů. K dispozici mají odpočinkovou zónu s občerstvením, přístup k internetu před a po lekci a především je po celou dobu výuky přítomná milá slečna recepční, která vyřeší všechny případné problémy.

Rodiče našich žáků získávají pravidelné informace o průběhu výuky, o nedostatcích i úspěších. Snadno si tak udělají obrázek o píli svých dětí. Chcete-li se přesvědčit sami, není nic snazšího, než sjednat si nezávaznou schůzku, při níž Vám školu představíme. Více detailů se dočtete v naší sekci časté otázky a balíčky.

do konce pololetí
zbývá
0
4
7
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz