Jak se cítíte před maturitou?

Kdo tvrdí, že blížící se termín maturity na něj nijak nepůsobí, je buď z kamene, nebo nemluví tak úplně pravdu. Maturitní zkouška vždy vyvolávala nejistotu, způsobovala stres, nespavost, případně náhlé konverze k víře, že vše dobře dopadne.

Základem úspěchu u maturity je kvalitní vědomostní základ, z nějž může student čerpat. Přestože si lze dnes prakticky jakékoliv informace okamžitě dohledat, je spoléhání se na přísun informací zvenčí poněkud krátkozraké. Tvrdé vědomosti Vás mohou zachránit jak na pustém ostrově, tak u maturity, kde má kamarád Google vstup zapovězen.

Vedle naučených znalostí je důležité ovládat i metodiku testování a dopředu být připraven na její možné záludnosti. Ideální je připravovat se pod dohledem lektora, který ihned odhalí všechny chyby a poradí se snadnějším řešením úloh. K maturitě tak student bude přicházet nejen s pocitem, že se něco naučil, ale také bude přesně vědět, jak zkouška vypadá.

Škola Populo se ráda stane průvodcem studentů v posledních týdnech před maturitou. Zjistíme úroveň znalostí, vybereme vhodného lektora a nastavíme optimální frekvenci doučování, aby zkouška dospělosti byla korunována úspěchem. Pro dohodnutí spolupráce nás kontaktujte co nejdřív, neboť zbývající čas se povážlivě krátí.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz