Doučování na dálku

Škola Populo vyslyšela přání mnohých žáků a zařazuje mezi své služby on-line doučování přes internet. Víme, že mnozí, kteří potřebují doučování, se nemohou dostavit do našich učeben. Pro tyto žáky nyní nabízíme doučování na dálku. Služba je technicky připravena tak, aby lektor mohl sledovat zápis žáka a okamžitě kontroloval jeho výsledky. Toto je výhodné například pro výuku matematiky, psaní testů a dalších činnostech, při kterých je nutná okamžitá kontrola. On-line doučování lze samozřejmě využít i na výuku cizích jazyků, pro kterou je forma videohovoru velmi vhodná.

Pokud Vás nová výuková metoda Školy Populo zaujala a chtěli byste se dozvědět další informace, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi výuku nastavíme přesně dle Vašich potřeb.

on-line doučování Školy Populo

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz