Doučování angličtiny v Praze

Doučování angličtiny v Praze
Doučování angličtiny v Praze

Angličtina je jazyk, bez kterého se v dnešní době neobejdeme. Začínají s ní často již děti v mateřských školách. Některé základní školy anglický jazyk vyučují již od první třídy. Učitelé se snaží dětem vštěpit zábavnou formou základy komunikace, ovládání gramatiky slovem i písmem a také je naučit tolik potřebná slovíčka.

Testy z angličtiny má mezi přijímací testy zařazena také nejedna střední škola. Dostatečná znalost anglického jazyka je pak jedním z požadavků pro přijetí žáků na jazykové školy a vícejazyčná gymnázia. Obtížný je pak následný přechod dítěte na střední školu, kdy je probírána látka skutečně rychle a dítě nemusí danému tempu stačit. Často zjistí, že jeho úroveň jazyka pak dané škole neodpovídá. I toto doučování angličtiny dokáže vyřešit.

Škola Populo nabízí doučování v Praze nejen pro ty, kdo se připravují na přijímací zkoušky, ale také pro ty, kdo v angličtině ve škole tápou, nerozumí probíranému učivu. Doučování angličtiny lze zajistit také pro firmy přímo u nich.

Bez angličtiny se neobejdeme

Chceme-li být v životě úspěšní v oborech jako je obchodování, mezinárodní právo, apod., rozhodně se bez angličtiny neobejdeme. Pokud k ní vedeme dítě od mala, má dobrý základ pro svou budoucnost.

V případě, že dítě neumí  s jazykem zacházet, z angličtiny propadá nebo si neví rady s gramatikou nemusí mít u nás problém. Využijte doučování angličtiny v praze za výhodné ceny. Jak se v angličtině zlepšuje můžete vidět díky elektronické žákovské knížce. Doučování provádí lektoři s mezinárodní certifikační zkouškou C1/ C2. Vaše dítě  získá náskok před spolužáky, naučí se mnohem lépe komunikovat.  Výuka probíhá v Praze v příjemných prostorách pro studenty i lektory. Každý žák má svého učitele, který se mu maximálně věnuje. Nebojte se dítěti zvednout sebevědomí tím, že jim umožníte pravidelné doučování. Sobě ušetříte nervy a časté slzičky dětí, kterým daná látka prostě nejde.

Dítě dostane vstupní test, který lektorovi prozradí více o nedostatcích dítěte, co je potřeba procvičit a  co naopak ovládá perfektně a veškerou látku mu pak perfektně vysvětlí. Výuka je individuální, probíhá v prostorách Školy Populo, která má pro studenty perfektní zázemí.

Angličtina je jazyk žádaný v celém světě. Investujte do budoucnosti svého dítěte a objednejte mu doučování v Praze. Anglický jazyk je pro mnoho dětí náročný na gramatiku a proto je vhodné, aby si dítě základy osvojilo co nejdříve. Je proto vhodné obrátit se na školu Populo, která nabízí doučování s nejvhodnějšími podmínkami pro dítě.

Příprava na maturitu i přijímačky

Doučování angličtiny je možné také pro přípravu na maturitu i pro přijímací zkoušky. Lektor pak bere v potaz přijímací testy a maturitní otázky z uplynulých let na které se musí student zaměřit. Zkrátka nepřijdou ani ti žáci, kteří chtějí angličtinu studovat na vysoké škole a chystají se na přijímačky, ale musí mít mnohem hlubší znalosti, než jim střední škola dala.

Zájemců o studia angličtiny na VŠ přibývá a šanci tak mají jen ti nejlepší. Buďte mezi nimi i vy. Díky doučování a komunikaci s lektorem se naučíte mluvit podobně jako s rodilým mluvčím, osvojíte si základy konverzace,  snadněji se při zkoušce pak rozmluvíte. Přijímací zkoušky se většinou skládají jak z  ústní, tak písemné části a je potřeba obstát při obou.

Populo vám poskytne přípravu na všechny typy úrovně Cambridgských zkoušek (KET/PET/FCE/CAE/CPE). Pokud je to vaše přání, mohou lekce probíhat výhradně v anglickém jazyce.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz