Čeština jako cizí jazyk

Učit se český jazyk jako cizinec je úplně jiné, než když se jej učíte od mala. Pronikat do spleti gramatických pravidel, pouček a výjimek (kterých je v češtině přehršel), dokáže samostatně jen málokdo. Všichni ostatní, kteří by rádi zvládli český jazyk, naleznou pomoc ve Škole Populo.

Cizinci učící se česky mají naše sympatie. Naučit se jazyk země, v níž člověk žije a pracuje, přináší nebývalou svobodu. Jednak je ještě stále problém domluvit se všude anglicky, jednak my Češi oceňujeme, když se cizinci snaží komunikovat naší mateřštinou. A rádi při tom přehlédneme i kdejakou krkolomnou větu.
Každý cizí jazyk je ale potřeba pravidelně cvičit, aby se slovíčka a poučky neztrácely z paměti. Zájemci o studium češtiny nyní mají oporu ve Škole Populo, která může nabídnout výuku jazyka moderními metodami v klidném prostředí v centru Olomouce. Výuka může být po dohodě celá vedena v češtině, nebo se lze dohodnout na zprostředkujícím jazyku. Systém jeden lektor na jednoho studenta zajišťuje stálou kontrolu práce bez zbytečných prodlev. Učení je tak rychlé, efektivní a výsledky na sebe nenechávají dlouho čekat.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz