Angličtina z pohledu lektora

anglictina-doucovani-lektor Děkujeme za krásnou referenci Petrovi, jednomu z našich nejšikovnějších lektorů angličtiny.

„Ve Škole Populo působím jako lektor zatím necelé 2 měsíce, avšak již po této době mohu s jistotou říci, že s podobně uzpůsobeným místem pro doučování jsem se doposud nesetkal. Ze strany vedení jde vidět obrovská snaha o vytvoření přátelského a poklidného prostředí, kam žáci nebudou chodit se stresem a obavami z neúspěchu, ale zároveň budou motivováni k důkladnějšímu studiu a lepším výsledkům. A toto se podle mě ve Škole Populo skutečně daří. Pro výuku je určena především učebna s několika pracovními místy oddělenými knihovnami, v nichž můžeme najít nejrůznější literaturu jak pro inspiraci při studiu, tak pro zkrácení dlouhé chvíle při čekání na smluvenou lekci. K dispozici je kromě psacích potřeb, sešitů a tematických učebních pomůcek také občerstvení, takže žákovi ani lektorovi při výuce absolutně nic neschází. Za celkově výbornou spolupráci a komunikaci vděčíme velmi ochotnému a vstřícnému personálu, díky němuž máme vždy se žákem zajištěný vhodný termín výuky a dokonce před samotnou lekcí dostaneme upomínkovou SMS.“

Chcete-li se zdokonalit v angličtině, Petr je skvělou volbou. Stačí se jen ozvat a sjednat si u nás doučování s tímto sympaťákem.

do konce pololetí
zbývá
0
4
7
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz