7 důvodů, proč je Škola Populo skvělou volbou

Jestliže stále ještě váháte, zda využít služeb Školy Populo, pak pro vás máme sedm důvodů, které vás zaručeně přesvědčí o tom, že už není třeba přemýšlet nad jinými možnostmi doplnění školních znalostí či přípravy na přijímací zkoušky:

 

1) Nejsme virtuální, ale skuteční

Na internetu naleznete celou řadu doučovacích agentur, které jsou jakýmsi prostředníkem mezi poptávajícími a nabízejícími doučování. My jsme však skutečnou kamennou školou s vlastními učebnami, zázemím, osobními zkušenostmi s prověřenými lektory a celou řadou doplňkových služeb.

 

2) Učení u nás není mučení

Možná jste také slyšeli tezi, že učení bolí. V naší škole s ní však nesouhlasíme a naopak jsme přesvědčeni o tom, že příprava do školy nemusí být nutným zlem. Sázíme přitom zejména na příjemnou atmosféru a prostředí, navození přátelského vztahu mezi lektorem a žákem a v neposlední řadě na individuální přístup.

 

3) Rychle se k nám dostanete

Uvědomujeme si, že podobně jako je vzdělání jednou z nejdůležitějších hodnot, zásadní roli v našich životech hraje veličina času. Proto jsou naše pobočky situovány v samotném centru Prahy, Brna a Olomouce tak, aby byly rychle a pohodlně dostupné ze všech stran města, přičemž do budoucna plánujeme i další pobočky školy.

 

4) Učení bez rušivých elementů

Menší učebny jsou zcela vhodnou variantou pro tento typ individuální výuky. Na rozdíl od domácího prostředí, anebo například doučováním na místě s vysokou koncentrací lidí jako je například kavárna nebo knihovna, jsou tak maximálně eliminovány různé vlivy odvádějící pozornost od soustředění na školní úkol.

 

5) Lektoři svým žákům rozumějí

V běžných školách existují mnohdy mezi studenty a učiteli různé propasti - komunikační, generační, motivační… Ve Škole Populo však víme, jak je důležité, aby se doučovaný a doučující takzvaně naladili na stejnou vlnovou délku, kdy je lektor pro žáka spíše zkušenějším parťákem a nikoliv mentorem či formálně vynucovanou autoritou.

 

6) Nikoho nekopírujeme

Koncept naší školy je unikátním a originálním vzdělávacím projektem s vlastním know-how, který nekopíruje žádnou podobnou službu u nás, ani v zahraničí. Chceme se dále rozvíjet, jsme otevření novým podnětům, jakož i trendům v oblasti vzdělávání. Být jedineční je fajn, nicméně ještě více nám jde o to být užitečnými pro naše žáky a studenty.

 

7) Doučování nás baví

V našem týmu lektorů i pracovníků starajících se o chod školy nalezneme opravdu rozličné osobnosti. Všechny nás však spojuje jedno, a to nadšení pro vzdělávání a ochotu vložit do učení či organizačních úkolů kolem něj velký kus sebe. Naši školu tak bereme nikoliv pouze jako zaměstnání, ale spíše jako způsob osobní i profesní seberealizace.

do konce pololetí
zbývá
0
4
5
dní

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na

777 05 02 05

nebo nám napište na

info@skolapopulo.cz